Makarskáubytování na riviéře

Představujeme Vám UBYTOVÁNÍ NA MAKARSKÉ RIVIÉŘE. Zažijete s námi spokojenou dovolenou za rozumnou cenu.

Zajišťovací poplatky


1. Poptávka ubytování

Své poptávky na ubytování posílejte písemně buď prostřednictvím formuláře „Poptávka ubytování“ nebo svůj požadavek zašlete e-mailem, abychom předešli případným nedorozuměním.
Po obdržení Vašeho požadavku Vám poskytneme konkrétní nabídku s uvedením střediska, ubytovacího zařízení, kompletní specifikace a ty nejlepší ceny k Vašemu posouzení a odsouhlasení.

2. Potvrzení

Po Vašem odsouhlasení konkrétní nabídky a obdržení zajišťovacího poplatku (převodem na náš účet nebo osobně), Váš pobyt zpětně potvrdíme a po zpětném potvrzení od ubytovatele Vás vybavíme ubytovacím poukazem s uvedením veškerých detailů zařízení, adresy, kontaktu, potvrzení od ubytovatele, faktury za zajišťovací poplatek, kterou vystavíme i na Vaši firmu.

3. Jiná nabídka

V případě, že pro Váš požadavek nevyhovuje žádný z domů v naší nabídce, jsme schopni Vám zajistit jiné ubytování v dané lokalitě a požadovaném termínu.

4. Ceník zajišťovacích poplatků

Počet osobPoplatek - Osoba/Kč
1 osoba1 150Kč
2 osoby950 Kč
3-5 osob800 Kč
Skupina do 10 osob700 Kč

Děti do 6 let zdarma
Děti do 12 let – 40% sleva. Slevu obdrží i stálí klienti.
Zajišťovací poplatek není záloha, ale naše provize, která zároveň slouží jako závazná objednávka z Vaší strany, jež nám umožňuje ručit ubytovateli realizací Vašeho pobytu. Také jsou obvyklé předplatby na účet ubytovatele. Tento systém nám dále dovoluje neuplatňovat vůči Vám storno poplatek v případě zrušení rezervace z Vaší strany ze závažných příčin - tak jak je běžné u jiných cestovek.

Webové kamery
Brela
Baška Voda
Makarská

Počasí

Zimní dovolená

Autodoprava

Moře, slunce, pláže, promenády, restaurace, historie, turistika, cyklistika, rafting, kanoistika, lezení, plavání,....no, prostě je zde uplně vše a k tomu vynikající počasí.